14 Şubat’Ta 9 Çift ’Evet’ Dedi

Videoyu Aç 14 Şubat’Ta 9 Çift ’Evet’ Dedi
A
a

Bilecik'te Evlilik İçin Unutulmaz Bir Tarih Tercih Etmek İsteyen 9 Çift, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Dünya Evine Girdi.

Bilecik’te evlilik için unutulmaz bir tarih tercih etmek isteyen 9 çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde dünya evine girdi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde bugün 9 nikahı kıyıldı. Sabah 10.00’da başlayan nikahlar yarım saat arayla akşama 17.30’a kadar devam etti. Unutulmaz bir tarihte dünya evine girmek isteyen çiftler 14 Şubat Sevgililer Günü’nde nikah kıydırırken, nikah salonu biran olsun boş kalmadı.

"Çiftlerimize ömür boyu mutluluklar dileriz"
Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürü aynı zamanda nikah memuru Ahmet Özbek, çiftlerin evlenmek için özellikle bugünü seçtiklerini anlatarak, "Çiftlerimiz bugünü 14 Şubat Sevgililer Günü olması sebebiyle seçtiklerini belirttiler. Bugünü unutulmaz bir gün olduğunu için 9 adet başvuru oldu. Sabah 10’dan akşam 17.30’a kadar hepsini kıydık. Biz de Bilecik Belediyesi olarak çiftlerimize ömür boyu mutluluklar dileyerek, Belediye Başkanımız Semih Şahin’in hediyelerini takdim ettik" dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi