15 YILDIR HİZMETTE

Videoyu Aç 15 YILDIR HİZMETTE
A
a

Eldem Ticaret bünyesinde bulunan BOSCH bayii Hamamyolu Caddesindeki şubesinde yenilenen yüzüyle halkın hizmetine açıldı.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen açılış töreninde Vali Özdemir Çakacak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler ve Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen yer aldı.
DENEYECEKLER
Açılış töreninde konuşan Eldem Ticaret Yönetim Kurulu Üyesi Batuhan Eldem, “Bu mağazamız Hamamyolu’nda 15 yıldır faaliyet gösteriyor. BOSCH Global Konsept ile tekrar hizmete açtık. Yeni hizmet ile müşterilerimiz mağazamızda beyaz eşya ve çeşitli ev aletlerini deneyebiliyor. İçeride canlı mutfak alanımız,  Home Connect dediğimiz BOSCH patentli ürünlerimiz telefon ile kontrol edilebilen ürünler mağazada müşteriler tarafından denenebiliyor” diye konuştu.
ŞEHRE YANSIYOR
Başkan Büyükerşen ise Eldem ailesinin Eskişehir’e ve sanata olan yatırımlarından övgüyle söz ederek  konuşmasına şöyle devam etti: “Bol kar elde edilsin istiyorum. Çünkü Eldem’in edeceği her kar Eskişehir’e bir başka hizmet olarak yansıyor.” Vali Çakacak ise, “Şehrimize istihdam ve katkı kazandıran böyle işletmelerin açılışından gurur duyuyoruz, mutlu ve memnun oluyoruz. Bunların daha da çoğalmasını istiyoruz” diye konuştu. Eldem Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eldem, “Anadolu’da 2’nci mağazayız. Bundan sonraki yeniliklerde birinci olacağımıza inanabilirsiniz. Her konuda Eskişehir’de birincilikleri elde etmek için bir uğraş sarf ediyoruz” dedi. HM


Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi