21 Mayıs’tan sonra karar verecek

Videoyu Aç   21 Mayıs’tan sonra karar verecek
A
a

Seçimli olağanüstü genel kurul öncesinde Başkan Halil Ünal, 21 Mayıs’ı bekliyor. İktidar partisinin milletvekili sıralamasının belli olacağı bu tarihten sonra bir karar verecek olan Ünal, şehrin önde gelen isimleriyle devam konusunda istişare yapacak

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Milletvekili sıralamasını bekleyecek
Eskişehirspor’da olağanüstü seçimli genel kurul kararı alan ve başkanlığı bırakma sinyalleri veren  Halil Ünal’ın, göreve devam edip etmeyeceği 21 Mayıs’ta belli olacak. İktidar partisinin milletvekili sıralamasının belli olmasının ardından Başkan Halil Ünal’ın milletvekili adaylarıyla istişareler yaparak adım atmayı düşündüğü öğrenildi. Eskişehirspor’un bulunduğu bu duruma sessiz kalmayacak olan iktidar partisindeki yetkililer ise 21 Mayıs’tan sonra harekete geçecek.
İktidardan destek sözü
FIFA’da ve TFF’de bulunan  dosyalarının yanı sıra, eldeki futbolcularına da yüklü bir ödeme yapması gereken Eskişehirspor’da bu krizi Başkan Halil Ünal, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimi sayesinde çözmeyi hedefliyor.Alınan bilgilere göre bazı iktidar parti milletvekili adaylarından destek sözü alan Başkan Ünal, bu adayların ilk sıralarda yer alması halinde, göreve devam edecek.  Başkan Halil Ünal, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sezon da,  AK Partili vekil ve yöneticiler ile destek için yoğun bir görüşme trafiği yaşayacak.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi