30 Ağustos Zafer Bayramı’na Özel Satranç Turnuvası Düzenlendi

Videoyu Aç 30 Ağustos Zafer Bayramı’na Özel Satranç Turnuvası Düzenlendi
A
a

Bilecik Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından 25-26 Ağustos 2021 tarihlerinde 30 Ağustos Zafer Bayramı satranç turnuvası düzenlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından 25-26 Ağustos 2021 tarihlerinde 30 Ağustos Zafer Bayramı satranç turnuvası düzenlendi.
Beş tur olarak gerçekleştirilen müsabakalarda gösterdikleri üstün performans ile dereceye giren yarışmacılar turnuva bitiminde gerçekleştirilen ödül töreni ile madalyalarına kavuştu. Bozüyük Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Aysel Oğul madalya takdimi öncesinde yaptığı konuşmada satranç branşına yönelik kurum bünyesinde kursların açıldığını ve birçok turnuvanın gerçekleştirildiğini söyledi. Bu alana yönelik olarak gerekli desteğin sağlandığını belirtirken önümüzdeki günlerde de çok daha güzel ödüllerle yeni turnuvaların gerçekleşeceği müjdesini verdi. 30 Ağustos Zafer Bayramı satranç turnuvasında dereceye giren 1. Halim Yutoğlu, 2. Abdurrahman Balcı ve 3. Esat Berk Tuzsuz’a madalyaları Pazaryeri Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sedat Büyük ile Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Aysel Oğul ve Rıdvan Güner tarafından verildi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi