Afyonkarahisar’Da Sömestrde Çocuklar Din Eğitimi

Videoyu Aç Afyonkarahisar’Da Sömestrde Çocuklar Din Eğitimi
A
a

Diyanet İşleri Başkanlığı Öncülüğünde Afyonkarahisar İl Müftülüğü Tarafından Cami Hizmetlerinin Etkin Hale Getirilmesi Çalışmaları Kapsamında Cami Görevlileri Çocuklarla Çevrimiçi Buluştular. Bu Çerçevede Sömestrde Çocuklar Sureleri, Duaları Ve Dini Bilgileri Öğrendiler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Diyanet İşleri Başkanlığı öncülüğünde Afyonkarahisar İl Müftülüğü tarafından cami hizmetlerinin etkin hale getirilmesi çalışmaları kapsamında cami görevlileri çocuklarla çevrimiçi buluştu. Bu çerçevede sömestrde çocuklar sureleri, duaları ve dini bilgileri öğrendi.
3 hafta süren sömestr tatilinde çocuklar öğrendikleri dini bilgilerin yanı sıra akıllarındaki sorulara da yanıt buldu. 25 Ocak’ta başlayan ve 12 Şubat’ta sona eren buluşmanın kapanışı, pandemi tedbirleri çerçevesinde gerçekleştirildi. Dumlupınar Camii’nde yapılan programa katılan İl Müftüsü Sinan Kazancı, çevrimiçi buluşmalar kapsamında çocuklarla ilgilenen tüm cami görevlilerine teşekkür etti. Müftü Kazancı, eğitime katılan çocuklara milli ve manevî değerlerle dolu ilim, irfan ve erdemli bir hayat temennisinde bulundu ve başarılarının devamını diledi.
Program, buluşmaya katılan çocuklara hazırlanan hediye ve ikramların dağıtılmasıyla sona erdi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi