Güler, Yeniden Refah Partisi tarafından dün Ankara Atatürk Spor Salonu'nda yapılan "Yerel Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı" sırasında partinin Sarıcakaya Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı.

Eskişehir ‘Vakıf gönüllülerinden’ Mudanya ve Tirilye’ye tarih ve kültür gezisi Eskişehir ‘Vakıf gönüllülerinden’ Mudanya ve Tirilye’ye tarih ve kültür gezisi

YRP’DE 12 İSİM NETLEŞTİ

Yeniden Refah Partisi (YRP), aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Eskişehir’den 12 belediye başkan adayı açıklandı. 
Yeniden Refah Partisi, Ankara Atatürk Spor Salonu’nda 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri çerçevesinde aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Eskişehir’deki 11 isim de açıklandı. Yeniden Refah Partisi’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Çalışıcı, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Tacettin Sarıoğlu, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Dinç Biçer, Sarıcakaya Belediye Başkan Adayı Faruk Güler, Seyitgazi Belediye Başkan Adayı Okan Büyüksarı, Mihalıççık Belediye Başkan Adayı Leman Başol, Alpu Belediye Başkan Adayı Hikmet Özkan, İnönü Belediye Başkan Adayı Hasan Güçbilmez, Mihalgazi Belediye Başkan Adayı Mehmet Güner, Çifteler Belediye Başkan Adayı Yasin Kazankaya, Günyüzü Belediye Başkan Adayı Menderes Durgut, Mahmudiye Belediye Başkan Adayı Ahmet Küççük oldu. Sivrihisar, Han ve Beylikova için aday olacak isim konusunda henüz net bir karar verilmediği bildirildi.

Muhabir: M. ANIL AKSOY