Altıntaş’Ta Tübitak Fuarı

Videoyu Aç Altıntaş’Ta Tübitak Fuarı
A
a

Altıntaş'ta (Tübitak) Fuarı Açılışı Yapıldı

Kütahya’nın Altıntaş İlçesinde Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) işbirliği ile ’Tübitak 4006 Bilim Fuarı’nın açılışı Mustafa Kemal Ortaokulu’nda ilçe protokolü tarafından yapıldı.
Hazırlanan bilimsel projeleri ilgiyle inceleyen ve projelere dair bilgiler alan Altıntaş Kaymakamı Mustafa Sait Arcaklıoğlu, Kaymakamımız, çalışmaların takdire şayan olduğunu ve öğrencilerin başarılarının devamını dilediğini belirterek, öğrenci ve öğretmenlere teşekkür etti.
Öğrencilerin yaptıkları porojelerin gelecek için ümit verici olduğunu belirten Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke, ’’Geleceğimiz gençlerimize emanet. Bunu burada yapılan çalışmalarda çok net görebiliyoruz. Öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyorum’’ dedi.
Okul Müdürü Tuba Sinan, yaptığı açıklamada, ’’Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) işbirliği ile "Tübitak 4006 Bilim Fuarı" kapsamında, okulumuz öğrencilerinin hazırladığı projeler ilçe Kaymakamımız Mustafa Sait Arcaklıoğlu, Belediye Baskanımız Arif Teke, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muhammet Numan Tanrıkulu, şube müdürlerimiz ve idari amirlerimiz tarafından incelendi. Emeği gecen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi