ANA OKULLARI TEK ÇATI ALTINDA

Videoyu Aç ANA OKULLARI TEK ÇATI ALTINDA
A
a

Okul öncesi eğitimde büyük öneme sahip olan Özel Anaokulları Eskişehir’de tek çatı altında buluştu. Özel Anaokulları Derneği kuruluş lansmanı ve derneğin iftar programı geniş bir katılımla gerçekleşti.

Geceye Dernek Başkanı Hakan Değirmen, yönetim kurulu üyeleri Yakup Fidan, Erdinç Şaylıöz, Ümit Uzunçam, Deniz Süllü, Aslıhan Gül Kandemir, Nergis Kurt, Milli Eğitim Bakanlığı özel eğitimden sorumlu şube müdürü Fevzi Kavak ve eğitim komitesi meclis üyesi Serkan Can Zengin katıldı.
EĞİTİM SEFERBERLİĞİ
Düzenlenen lansman ve iftar yemeğinde konuşan Dernek Kurucu Başkanı Hakan Değirmen, “Özel Anaokulları olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü çatısı altında ilimizdeki meslek kuruluşlarının ilgili komiteleri ve okulların kurucu ve kadrolarıyla daha kaliteli hizmet üretmek, bu işi ticari algıdan çıkarıp ülkemizde bir eğitim seferberliği olarak gördüğümüz için böyle bir adım atmaya karar verdik. Sağlıklı ve vizyonu olan bir gelecek için, çocuklarımızın okul öncesi eğitim programlarının tüm gelişmiş eğitim argümanlarıyla donatılmasını sağlamak birinci önceliğimiz olacaktır” dedi.
BİRLİK VURGUSU
Tanıtım ve iftar yemeğine katılan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Öğretim Şube Müdürü Fevzi Kavak da, “Biz İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, bizim de işlerimizi kolaylaştıracağını umduğumuz bu buluşmanın eğitime yapacağı katkıya olan inancımızı belirtiyorum. Bizler her zaman sizlere olan desteğimizi sürdürme çabası içerisinde olacağız” diye konuştu. Buluşmada Dernek yönetimi tarafından, Dernek üyelerine birer plaket takdim edildi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi