Anadolu’Da Personel Turnuvası Başladı

Videoyu Aç Anadolu’Da Personel Turnuvası Başladı
A
a

Anadolu Üniversitesi “35 Yaş Üstü Yarım Saha Personel Turnuvası” Koruma Ve Güvenlik Müdürlüğü Ve Sağlık, Kültür Ve Spor Daire Başkanlığının Karşılaştığı Mücadeleyle Başladı.

Anadolu Üniversitesi “35 Yaş Üstü Yarım Saha Personel Turnuvası” Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığının karşılaştığı mücadeleyle başladı.
Çarşı A Spor Tesisleri’nde oynanan mücadelenin kazananı 4-3’lük üstünlükle Sağlık Kültür ve Daire Başkanlığı oldu. Karşılaşmanın ilk yarısına ağırlığını koyan ekip Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü oldu. Üst üste gelişen pozisyonlarla golü bulan Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü ilk yarıyı 1-0’lık üstünlükle kapattı. İkinci yarıda baskıyı artıran Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı üst üste bulduğu gollerle skoru 3-1’e taşıdı. Karşılaşmanın ikinci yarısının ortalarına doğru Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü attığı gollerle skoru 3-3’e taşısa da karşılaşmanın son dakikalarında Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığının golüne engel olamadı. Son dakika golüyle Spor Daire Başkanlığı 4-3’lük skorla sahadan galibiyetle ayrıldı.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi