Anadolu Lisesi’nde Mezuniyet Töreni

Videoyu Aç Anadolu Lisesi’nde Mezuniyet Töreni
A
a

Hisarcık 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesinde Covid-19 salgın hastalığı nedeniyle davetlilerin katılmadığı mezuniyet töreni düzenlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Hisarcık 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesinde Covid-19 salgın hastalığı nedeniyle davetlilerin katılmadığı mezuniyet töreni düzenlendi.
Rehber Öğretmenler Sait Bütün, Recep Kocalar ve Raziye Kocalar ’ın organize ettiği mezuniyet töreni iki saat sürdü. Törende kep ve cübbe giyerek okul bahçesinde fotoğraf çekimi yapan öğrenciler, çalınan müzik eşliğinde oyunlar oynayarak yılın yorgunluğunu üzerlerinden attılar. Mezuniyet töreninden sonra Sınıf Rehber Öğretmenleri tarafından öğrencilere Başarı Belgeleri ve karneleri verildi.
Okul Müdürü İsmail Aydın, Covid-19 salgın hastalığı nedeniyle davetlinin olmadığı mezuniyet töreninin ardından 12. sınıf öğrencilerine karne dağıtımı yapılarak, 2020- 2021 eğitim öğretim yılını sonlandırdıklarını belirtti.
Müdür Aydın, karne dağıtım gününde mezuniyet töreninin de yapılması, öğrencilerde olumlu bir okul algısı oluşturduğunu belirtti.
Aydın, törene katılan öğrencilere ve öğrencileri yalnız bırakmayıp onların mutluluğuna ortak olan öğretmenlere teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi