ANKARA ÇIKARMASI

Videoyu Aç ANKARA ÇIKARMASI
A
a

Günyüzü ve İnönü ilçelerinin belediye başkanları, AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay’ı Ankara’ya giderek ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Günyüzü Belediye Başkanı Menderes Durgut ile yapılan görüşmede tarımsal sulama ve üst yapı projeleri değerlendirildi. Günay, ziyarete değerlendirmesinde, “Kovid-19 süresince tüm dünya ve ülkece öğrenmiş olduğumuz en büyük ve önemli konulardan biri kuşkusuz ki tarım olmuştur. Türkiye tarım ürünleri ve tarım alanları açısından önemli bir ülkedir. Tarım ve sulama bir bütündür ve gıda güvenliğimiz için bu alanda emek veren herkese hükümet olarak desteklerimiz devam etmektedir” ifadelerini kullandı.
RESTORASYON YAPILACAK
İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ise ziyaretinde, ilçede devam eden yatırımlarda gelinen son noktayı ve yeni projeleri aktardı. Günay, ilçeden adını alan İnönü inleri için son dönemde yine büyük gelişmelerin mevcut olduğunu bildirerek, İnönü Savaşları’nın 100. yılında yapılması beklenen inlerin restorasyonunun Eskişehir Valiliği öncülüğünde İnönü Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirileceğini duyurdu.
ESKİŞEHİR’E DAVET
Milletvekili Günay, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’la TBMM Başkanı Mustafa Şentop’u, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve İl Başkan Yardımcısı Metin Çekiç’le Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu’na gençlere yönelik yeni projeler hakkında bilgi verildi. Günay, “Gençlik kenti olan Eskişehir için gençlerimize yeni spor alanları ve tesisleri kazandırmak istiyoruz. Bakan Kasapoğlu’nu Eskişehir’e davet ettik. Kendilerine desteği için teşekkür ederiz” bilgisini paylaştı.​​​​​​​ AA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi