Avukat Ünlüce, ESGROUP yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette, yoğun seçim çalışması sürdürdükleri il genelinde vatandaşların gösterdiği teveccühten duyduğu mutluluğu dile getirerek, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevini üstlendiği 5 yılda özellikle kırsalda yaptıkları çalışmaların olumlu etkilerine ilçelerde yakından tanık olduklarını kaydetti.

Kazım Kurt 100. Yıl Kültür Merkezi çalışmaları devam ediyor Kazım Kurt 100. Yıl Kültür Merkezi çalışmaları devam ediyor


Kent merkezinde gerçekleştirdikleri ziyaretler ve toplantılarda toplumun tüm katmanlarında büyükşehir, Odunpazarı ve Tepebaşı belediyelerinin hizmetlerinden genel bir memnuniyet gördüklerini vurgulayan Ünlüce, şöyle konuştu:


“Mümkün olduğunca çok fazla vatandaşımıza temas etmeye, bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Bizim en büyük avantajımız hizmetin içinde olmamız. Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizle zaten vatandaşımıza hizmet noktasında görevimizi layıkıyla yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Nitekim bunun karşılığını da vatandaşın geri dönüşlerinde görüyoruz. Eskişehir’e yakışan bir propaganda dönemi geçiriyoruz. Bunu da Eskişehir’in bir şansı olarak görüyorum.“
ESGROUP Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Fetih Demirdaş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ünlüce’ye başarılı bir seçim süreci geçirmesi temennisinde bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi