Bahçesinde elektrik direğini istemiyor

Videoyu Aç Bahçesinde elektrik direğini istemiyor
A
a

71 Evler Mahallesi’nde yaşayan emekli öğretmen Kurtuluş Barış, tapulu bahçesinin içerisinde bulunan ve kendisine engel olduğunu söylediği elektrik direğinin, 4 defa dilekçe vermesine rağmen kaldırılmadığını söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

 

Emekli öğretmen Kurtuluş Barış, 71 Evler Mahallesi Müjde Sokak üzerinde bulunan kendi üzerine tapulu bahçesinde bulunan elektrik direğinden rahatsız olduğunu dile getirdi. 2013 yılında gerekli yerlere müracaat edip dilekçe veren Kurtuluş Barış, şimdiye kadar hiçbir sonuç alamamaktan yakındı. O tarihten bu yana 4 kez dilekçe verdiğini iddia eden ve direğin halen bahçesinde durduğunu belirten Barış, “Elektrik direği tapulu bahçemden alınmadığı için mağdur durumdayım. Bu direk bahçemi işgal ediyor ve bahçeme ekim yaparken bana zararı dokunuyor” dedi.

İHALENİN SONUÇLANMASI BEKLENİYOR

Konu ile ilgili bilgisine başvurulan Eskişehir Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. (OEDAŞ) Sistem İşletme Baş Mühendisi Bahadır Karaca ise "Eskişehir'de emekli öğretmen Kurtuluş Barış'ın bizde dilekçeleri mevcut. Konu ile ilgili, 2015 yılının Ağustos ayında yerinde keşif yapılarak, yapılacak işin projesi çıkarılmış. 2016 yılı ihalesinin sonuçlanmasından sonra bu ihale kapsamında, Kurtuluş Barış'ın yer değişiklik talebi yerine getirilecektir" diye konuştu. (İHA)

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi