Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar Eskişehir'de bir dizi ziyaret gerçekleştirerek görüşmeler yaptı.

Bakan Alparslan Bayraktar’ı Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez, AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan ve diğer protokol üyeleri karşıladı. Daha sonra Vali Aksoy ile birlikte Valilik binasına geçen Bakan Bayraktar, burada Valilik Şeref Defteri imzaladı. Bayraktar’ın Valilik’teki görüşmesi basına kapalı olarak sürdü.

MHP Eskişehir teşkilatından başkanlara mesaj: Beş sene çabuk geçer... MHP Eskişehir teşkilatından başkanlara mesaj: Beş sene çabuk geçer...

BAYRAKTAR SANAYİCİLERLE GÖRÜŞTÜ

 Bakan Bayraktar, Eskişehir Sanayi Odası’nda (ESO) sanayicilerle istişare toplantısı gerçekleştirdi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Eskişehir Valiliği’ndeki ziyaretinin ardından Eskişehir Sanayi Odası’na geldi. Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez, AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan ve diğer protokol üyeleriyle birlikte gelen Bakan Bayraktar’ı ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, sanayiciler ve iş adamları karşıladı. Öncelikle Kesikbaş’ı makamında ziyaret eden Bakan Bayraktar, daha sonra Eskişehir Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda sanayicilerle bir araya geldi. Bakan Bayraktar’ın buradaki programının ardından kent merkezinde esnaf ziyareti yapacağı öğrenildi.

ESNAF İLE BİR ARAYA GELDİ

Eskişehir’e gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, esnafı ziyaret etti. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Eskişehir Valiliği’ndeki ziyaretinin ardından Eskişehir Sanayi Odası’na gitti. Eskişehir AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu ve Odunpazarı Belediye Başkanı adayı Özkan Alp ile birlikte gelen Bakan Bayraktar İki Eylül Caddesinde esnafı ziyaret etti. Esnafla sohbet eden Bakan Bayraktar'a vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdi. Bakan Alparslan Bayraktar'ın ardından AK Parti İl başkanlığını ziyaret edeceği öğrenildi.

Kaynak: İHA