Baloğlu Ve Özkan Dinleyicisini Mest Etti

Videoyu Aç Baloğlu Ve Özkan Dinleyicisini Mest Etti
A
a

Çağdaş Sanatlar Galerisi’Nde Gerçekleşen Oda Müziği Konserleri Kapsamında Sezonun İlk Konserini Önder Baloğlu İle Çağdaş Özkan Verdi.

Odunpazarı Belediyesi Çağdaş Sanatlar Galerisi’nde gerçekleşen ’Oda Müziği Konserleri’ kapsamında sezonun ilk konserini Önder Baloğlu ile Çağdaş Özkan verdi.
Odunpazarı Belediyesi, Oda Müziği Konserlerine Önder Baloğlu ile Çağdaş Özkan’ın ’Çocuk İzlenimleri’ adını verdikleri keman ve piyano resitali ile devam etti. Hayat-sanat birlikteliğinin sağlandığı Çağdaş Sanatlar Galerisi’nde düzenlenen konsere, çok sayıda müziksever katıldı.
Konsere Mozart’ın Sonat KV 6’sı ile başlayan Baloğlu ile Özkan, Bartok’tan Kinderstücke, Bilber’den Tespih Sonatı, Ysaye’den Reve d’enfant,Enescu’dan Impressions d’enfance ve Aşuroğlu’ndan Yuva Öğretmeni ve Kumaş Pantolon ile devam etti. Önder Baloğlu ile Çağdaş Özkan’ın verdiği keman ve piyano resitali, dinleyicilerin büyük beğenisini kazandı. Dinleyicilerden tam not alan Odunpazarı Belediyesi Oda Müziği konserleri devam edecek.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi