Başarılı Kursiyer Ödüllendirildi

Videoyu Aç Başarılı Kursiyer Ödüllendirildi
A
a

Bağlama Hediye Edildi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Pazaryeri Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan bağlama kursundaki başarılı kursiyere, kursun usta öğreticisi Ahmet Özen tarafından bağlama hediye edildi.
Kendine ait bağlaması olmadığı halde kursa devamlı katılan kursiyer Nisa Hekim’in başarısını yakından takip eden kurs usta öğreticisi Ahmet Özen; "Kursiyerimin kısa zamanda gösterdiği başarıdan memnuniyet duydum. Başarısını takdir ediyorum. Bu başarısını daha da ileriye taşımak gayesiyle kendisine güzel bir bağlama hediye ettim. Bir kişi de olsa onu sanat dünyasına kazandırmanın büyük bir mutluluk olacağını, kursiyerimin ileride çok iyi bir sanatçı veya iyi bir müzik öğretmeni olacağından hiç şüphem yok" dedi.
Bu durumdan memnun olduğunu belirten Kurum Müdürü Sedat Büyük ise; "Gençleri sanat ve sporla buluşturarak onların ruh ve bedenen sağlıklı olmalarına destek verdiklerini, bunun için de Pazaryeri ilçesinde müzik ve spor kurslarının yaygınlaşması gerektiğini; şu anda gitar, bağlama, kick boks, masa tenisi, pilates, dart ve okçuluk kurslarının devam ettiğini, futbol kursu için kayıtların devam ettiğini, bu tür kurslara 7’den 70’e herkesi beklediklerini" söyledi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi