Başarılı oyuncu Hakan Bilgin ESO'da söyleşiye konuk oldu

Videoyu Aç Başarılı oyuncu Hakan Bilgin ESO'da söyleşiye konuk oldu
A
a

Eskişehir Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen “Fark Yaratan Sohbetler 2” söyleşisine oyuncu Hakan Bilgin konuk oldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Sanayi Odası’nın desteğiyle Peryön Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Güney Marmara Şubesi'nin düzenlediği söyleşide ünlü dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Hakan Bilgin, farklılığı fark etmenin insanın hayatını nasıl değiştirdiğini anlattığı konuşmasında hem güldürdü hem düşündürdü. İnsan kaynakları profesyonelleri ve iş insanlarının yoğun olarak katıldığı etkinliğin açılışında konuşan ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Odamız ve Peryön Güney Marmara Şubesi'nin gerçekleştirdiği bu söyleşi umarım muhteşem ve güzel geçecek. Artık normal hayatımıza geri dönmeye çalışıyoruz. Tiyatro sanatçımız Hakan Bilgin’e de teşekkür ederiz. Farkında olmak, farklı olmakla sanırım son derece önemli. Son 300 yıla baktığımızda yüzde 5’lik bir popülasyon farklı oldukları ve farkındalık ortaya koydukları için dünyayı değiştirdi. Üretici düşünce olmadan ne girişimci oluşturabiliriz ne farklılık ortaya koyabiliriz” dedi.

“Eskişehir özel şehir”
Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi Başkanı Neslihan Özer ise, pandemi sebebiyle etkinliklerin bilgisayar programları üzerinden yapıldığını belirterek, “Her şeyi ‘zumlandık’, yüz yüze gelmeyi çok özledik. Bugün ise yüz yüzeyiz. Fark yaratanlar, farkıma takılanlar diyecek Hakan Bey” diye konuştu
Yapılan açılış konuşmalarından sonra oyuncu Hakan Bilgin sahneye çıkarak umut ve farklılığın önemine dair bir söyleşi gerçekleştirdi. Bilgin, “Farklılığımızı fark edersek onunla büyür gelişiriz. Bu da bizi biz yapan özel değerlerimizdir. Kısaca kendi farkımızı fark etmekle ilgili her şey. Hikâyenin temelinde bu var” şeklinde konuştu.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir