Başkan Ataç Prof. Dr. Haydar Aras ile buluştu

Videoyu Aç  Başkan Ataç Prof. Dr. Haydar Aras ile buluştu
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Haydar Aras ile bir araya geldi. Buluşmada Başkan Ataç ve Prof. Dr. Aras, enerji konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın akademisyenler ile temasları devam ediyor.
Son olarak Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Haydar Aras, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Buluşmada Başkan Ataç ve Prof. Dr. Aras, sıfır enerjili binalar konusunda görüş alışverişinde bulundu. Aras değerlendirmesinde, “Net sıfır enerjili binalarla ilgili Ahmet Başkanımla görüş alışverişinde bulunduk. Ülkenin içerisinde bulunduğu enerji problemi ve çözüm yollarıyla ilgili olarak net-sıfır enerjili binaların değerlendirmesini yaptık. Önümüzdeki günlerde böyle bir çalışma başlatıp başlatamayacağımız ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Ahmet Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.
Başkan Ataç da ziyaretinden dolayı Aras’a teşekkür ederken, “Bugün Haydar Aras Hocamız bizleri ziyareti ile mutlu etti. Kendisi ile ülkemizdeki başlıca sorunlardan biri olan enerji konusunu görüştük. Tepebaşı Belediyesi olarak enerji konusunda çok duyarlı ve örnek işlere imza atan bir kurumuz. Bilim insanları ile de daima diyalog halinde olmaya devam edeceğiz. Haydar Hocamıza ziyareti için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Buluşma günün anısına çektirilen fotoğraf ile son buldu.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir