Başkan Demirci: "Pazarlar Hükümet Konağı İhalesi 21 Nisan’Da"

Videoyu Aç Başkan Demirci: "Pazarlar Hükümet Konağı İhalesi 21 Nisan’Da"
A
a

Pazarlar Belediye Başkanı Bilal Demirci Pazarlar İlçesine Yeni Yapılacak Olan Hükümet Konağı İhalesinin 21 Nisan 2020 Salı Kütahya İl Özel İdaresince Yapılacağı Bildirildi.

Kütahya’nın Pazarlar ilçesine yeni yapılacak olan ’Hükümet Konağı Binası’ ihalesinin 21 Nisan 2020 Salı Kütahya İl Özel İdaresi’nce yapılacağı bildirildi.
Edinilen bilgiye göre, eski Hükümet Konağı’nın bulunduğu arsaya yapılacak olan ve toplamda 2 bin 800 metrekare inşaat alanı üzerine bodrum, artı 3 katlı olarak inşa edilecek yeni Hükümet Konağı sayesinde tüm kamu kurumları aynı yerde toplanmış olacak.
Pazarlar Belediye Başkanı Bilal Demirci, "Uzun süredir yapılması için girişimlerini sürdürdüğümüz hükumet konağının ihalesi Kütahya İl Özel İdaresi tarafından 21 Nisan 2020 Salı günü yapılacak. 2800 metrekare kullanım alanına sahip olacak olan yeni Hükümet binamız ihalenin yapılmasından sonra inşaatına başlanacaktır. İlçemize hayırlı olsun. Bu hizmetin ilçemize kazandırılmasında büyük emeği geçenlere ilçemiz adına teşekkür ederim. Ayrıca bizlere her daim güvenen ve destekleyen ilçe halkımıza teşekkür ederim" dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi