Başkan Gökhan Gürel: "Bakanımıza Destekleri İçin Teşekkür Ederim"

Videoyu Aç Başkan Gökhan Gürel: "Bakanımıza Destekleri İçin Teşekkür Ederim"
A
a

Başkan Gökhan Gürel: Sayın Bakanımıza Destekleri İçin Teşekkür Ederim

Kütahya’nın Aslanapa Belediye Başkanı Gökhan Gürel, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Kütahya ziyareti hakkında açıklama yaptı.
Başkan Gürel, yaptığı açıklamada, ’Pazar günü Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un başkanlığında düzenlenen toplantıya Kütahya protokolü, Kütahya milletvekilleri ve tüm belediye başkanları olarak katılım sağladık.Bakanımıza Aslanapa ilçemize Toplu Konut projesi (TOKİ), Aslanapa Belediyemize Kazandırılmak üzere araç talebi, ilçemiz çevre düzenlemesi yapmak üzere kilit taşı bordür talebi, Aslanapa ilçemize atık su arıtma tesisi talebimizi, Aslanapa ilçe nerkezine sıfır atık projemizi ve diğer proje ve hizmetlere ilişkin taleplerimizi bildirdik. Taleplerimiz doğrultusunda Sayın Bakanımızdan İlçemize çevre düzenlemesi ve çevre kirliliğinin giderilmesi için yardım aldık.Bakanımıza talepte bulunduğumuz diğer projelerimizinde ilçemize kazandırmak üzere takipçisi olacağız.
ilimize gerçekleştirilen ziyaret sebebiyle Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a ve MHP Milletvekilimiz Ahmet Erbaş’a yakın ilgilerinden desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi