Belediye İşçilerinin Maaşları Zamlandı

Videoyu Aç Belediye İşçilerinin Maaşları Zamlandı
A
a

Afyonkarahisar’In Sandıklı Belediyesinde Görev Yapan Kadrolu İşçilerin Yıllık Maaş Artışlarını İlgilendiren Sözleşme Belediye-İş Sendikası İle Devam Eden Görüşmeler Sonucunda Ortak Bir Fikirde Anlaşılarak, Belediye-İş Sendikası Afyon Şube Başkanı Yücel Şahin, Başkan Yardımcısı Mehmet Selman İle Başkan Mustafa Çöl’Ün Karşılıklı Attıkları İmzalar İle Resmiyet Kazanmış Oldu.

Afyonkarahisar’ın Sandıklı Belediyesinde görev yapan kadrolu işçilerin yıllık maaş artışlarını ilgilendiren sözleşme Belediye-İş Sendikası ile devam eden görüşmeler sonuçlandı.
Başkan Mustafa Çö, Belediye-İş Sendikası Afyon Şube Başkanı Yücel Şahin ve Başkan Yardımcısı Mehmet Selman’ın karşılıklı attıkları imzalar ile anlaşma resmiyet kazanmış oldu.
2021’nin Aralık ayına kadar sürecek olan anlaşma sonrası taraflar, iyi niyet ve karşılıklı değerlendirmeler yaparak orta yolun bulunduğunun altını çizdiler. Sandıklı Belediyesi Sendika temsilcileri Uğur Atasoy, Halil İbrahim Koyutürk ve Ömer Özdemir, Başkan Mustafa Çöl’e imza töreninden sonra göstermiş oldukları çabalardan dolayı çiçek hediye ederek, tüm belediye personelleri adına kendilerine teşekkürlerini ilettiler.
Kaynak : Afyon Haberleri
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi