BETON YOLLAR ÖRNEK OLUYOR

Videoyu Aç BETON YOLLAR ÖRNEK OLUYOR
A
a

Geçtiğimiz yıl beton yol uygulamalarına başlayan Büyükşehir Belediyesi, bu kez de Karaman da örnek oldu.


Aydın Didim Belediyesi görevlilerinden sonra şimdi de Karaman İl Özel İdaresi ile Ermenek Belediyesi görevlileri beton yol uygulamalarını yerinde inceledi.
DETAYLI İNCELEME
Karaman İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğü ve Karaman ili Ermenek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışan teknik personeli Seyitgazi ilçesi Cevizli-Bardakçı-Hankaraağaç-Gökçekuyu Mahalleleri yol güzergâhında devam eden beton yol uygulamasını yerinde görerek incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi personeli tarafından gelen teknik personellere beton yol uygulaması ile ilgili detaylı bilgi verildi.
DESTEK VERECEĞİZ
Birçok ilden beton yol uygulamasını görmek için Eskişehir’e gelen iller arasına katılan Karaman’a, her türlü teknik desteğin verileceğini belirten yetkililer, beton yolun asfalta göre daha dayanıklı, daha az maliyetli ve yüzde 100 yerli ve çevre dostu olduğunu ifade etti. Karaman İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğü ve Karaman ili Ermenek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü mühendisleri ise Karaman ilinde de aynı uygulamayı hayata geçirmek istediklerini sözlerine ekledi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi