Bilecik’Te Moldova’Ya Damızlık Yumurta Ve Günlük Civciv İhracatı

Videoyu Aç Bilecik’Te Moldova’Ya Damızlık Yumurta Ve Günlük Civciv İhracatı
A
a

Bilecik'te Moldova’Ya Damızlık Yumurta Ve Günlük Civciv İhracatı

Bilecik’te damızlık yumurta ve günlük civciv üreten 2 firma, Moldavya’ya ihracatı yapmak için İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne talepte bulundu. Bu talep sonrası Moldavya’ya dan gelen ekip tesislerde inceleme yaptı.
Bilecik’in Pazaryeri ilçesine bağlı Karaköy’de bir tavuk çiftliği ile damızlık yumurta tesisi İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Moldova’ya damızlık yumurta ve günlük civciv ihracatı amacıyla talepte bulundu. Bu işletme, Moldova Ulusal Gıda Güvenliği Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Oleg Lıscenco ve Hayvan Sağlığı ve Refahı Uzmanı Maxim Sirbu tarafından ziyaret edilerek denetlendi. Denetime kanatlı işletmenin teknik personeli yanı sıra tesisi İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne personeli de katıldı ve sorulan soruları cevaplandırıldı.
Denetim sonrası kapanış bölümünde heyet işletme teknik personelinin ve il müdürlüğü denetim elemanlarının verdikleri cevaplardan memnuniyet duyduklarını, denetimi olumlu olarak sonuçlandırdıklarını söyledi. Bu sayede iki firma Moldova’ya damızlık yumurta ve günlük civciv ihracatı yapabilecekler.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi