BİR IŞIK DA SİZ YAKIN

Videoyu Aç BİR IŞIK DA  SİZ YAKIN
A
a

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Şube Başkanı Sevgi Akmen, kurban bağışını eğitime yapmak isteyenlere çağrıda bulunarak “Gençlerimiz için bir ışık da siz yakın” dedi.

ÇYDD olarak eğitimde fırsat eşitliğinden yararlanamayan kız çocuklarının okumaları, meslek sahibi olmaları için çalıştıklarını söyleyen Akmen, “Maddi güçlük içindeki kızlarımızın eğitimine destek vererek onların çocuk gelin çocuk anne olmamaları için çalışıyoruz. Diğer yandan ‘Bir Işık da Siz Yakın’ projesiyle başarılı ancak maddi imkansızlık içindeki üniversite öğrencilerine burs desteği sağlıyoruz. Bu yıl pandemi nedeniyle artan ekonomik zorluklar, işsizlik ve gelir kaybı nedeniyle aileler çok daha büyük bir sıkıntı yaşıyor. Bu kapsamda yaklaşan kurban bayramı nedeniyle bir duyuru yapmak istiyoruz. Kurban bağışını eğitim bağışı olarak yapmak isteyenlerin 0533 026 81 60 nolu telefondan ÇYDD Eskişehir şubesine ulaşmalarını diliyoruz. Duyarlı Eskişehirliler, kurban bağışınızı eğitim bağışı olarak yapmayı düşünürseniz, daha fazla sayıda çocuğumuza ve gencimize burs olanağı saplayabileceğiz. Kurban bağışınızı ÇYDD’ye yapın, gençlerimiz için bir ışık da siz yakın” ifadelerini kullandı. ESRA ÜNLÜ

Arıman Web reklam
1000
icon
Nurullah 14 Temmuz 2020 08:05

Kurban bağışı bağışı bizzat kurban edilen hayvanın etlerinin bağışlanması veya para olarak bağışlanıyorsa kurban bayramının ilk 3 günü içinde kurban kesilip etlerin ihtiyaç sahibine ulaşması gerekir.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi