Bu iftarın geliri yaşlıların bakımı için kullanılacak

Videoyu Aç Bu iftarın geliri yaşlıların bakımı için kullanılacak
A
a

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Eskişehir Şube Başkanı Yasemin Öztürk, düzenledikleri iftar yemeği gelirinin, yaşlıların bakımı için kullanılacağını söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Eskişehir Şubesi bir otelde düzenlenen iftar programında buluştu. Programda konuşan şube başkanı Yasemin Öztürk, iftar yemeğinden elde edilecek gelirin Mihalıççık Selami Vardar Huzurevi Köşkü’nde yaşayan yaşlılara kullanılacağını söyledi. Yaşlılara desteklerini sürdüremeye devam edeceklerini belirten Öztürk, "Yapacağınız bağışlarla; yaşlılar adına verdiğimiz hayırlı mücadeleye destek olabilirsiniz. Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Eskişehir Şubesi olarak, 10 yıldan bu yana bizi yalnız bırakmayan iş insanlarımıza ve davetlilerimize teşekkürlerimizi belirten plaket vererek yaptıkları iyilikleri taçlandıracağız’’ dedi.
Prof. Dr. Mesuda Canan, Prof. Dr. Seval Selimoğlu ve iş insanları, Can Mutlu, Necati Yalçın, Cemalettin Ürgüp, Şaban Şahbaz, Mulla Şahbaz sahneye davet edilerek plaketleri verildi.
Gecede, tasavvuf müziklerinin yanı sıra Moldovya asılı ses sanatçıs
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir