Bu Testle Çocuklar İçlerindeki Müzisyeni Ortaya Çıkaracak

Videoyu Aç Bu Testle Çocuklar İçlerindeki Müzisyeni Ortaya Çıkaracak
A
a

Odunpazarı Belediyesi, Geleceğinin Teminatı Olan Çocuklar İçin Çalışmalarına Devam Ediyor.

Odunpazarı Belediyesi, geleceğinin teminatı olan çocuklar için çalışmalarına devam ediyor. Belediye son olarak çocukların yeteneklerini ortaya çıkarmak için Müzik Yetenek Testi uygulaması gerçekleştiriyor.
Her fırsatta çocukların bilimsel ve kaliteli eğitim almaları gerektiğinin belirten Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt, eğitim alırken de çocukların yeteneklerinin göz ardı edilmemesi gerektiğini ifade ediyor. Bu nedenle de Odunpazarı Belediyesi çocuklar için spordan, kültür sanata geniş bir yelpazede hizmet veriyor.
Odunpazarı Belediyesi son olarak çocuklar için Müzik Yetenek Testi uygulaması gerçekleştiriyor. 9-16 yaş arası çocukların katılacağı testler, ücretsiz olacak. Çocukların içindeki müzik yeteneğinin keşfedilmesi için yapılan Müzik Yetenek Testi, Prof. Dr. Ozan Evrim Tunca tarafından geliştirildi. Oz Art Akademi tarafından gerçekleştirilen ve 7 bölümden oluşan test, bir kerede en az 10, en fazla 30 kişiye uygulanabiliyor.
Öte yandan yetkililer, çocuklarına Müzik Yetenek Testi yaptırmak isteyen velilerin, 11 Ekim Cuma Günü’ne kadar Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi ve Odunpazarı Belediyesi Halk Merkezleri’ne başvuru yapabileceğini bildirdi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi