Büyükerşen : Özel sporcularımız bizler için çok değerli

Videoyu Aç Büyükerşen : Özel sporcularımız bizler için çok değerli
A
a

Türkiye İşitme Engeliler Hentbol Şampiyonası’nda önemli başarılara imza atan Eskişehir İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlikve Spor Kulübü Derneği, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye İşitme Engelliler Hentbol Şampiyonası’nda kadınlarda final oynayarak 2. Erkeklerde ise 3. olan Eskişehir İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Fatih Arslan, Antrenör Alemdar Sungar ve sporcular Nur Aykurt, Onur Türkoğlu, Serkan Oral, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti. Kulüp temsilcilerini ağırlayan Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, “Özel sporcularımız bizler için çok değerli. İmkânlarımız dahlinde özel sporcularımızı desteklemeye devam edeceğiz. Sizler Eskişehir’imizi Türkiye’de ve dünyada başarı ile temsil ediyorsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.Büyükerşen, Eskişehir İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor KulübüDerneği görevlerinin yanı sıraTürkiye İşitme Engelliler Badminton Milli Takımı Teknik Delegesi görevini yürüten Fatih Arslan’a veTürkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu As Başkanı ve Deaflympics Badminton Olimpiyat Komite Sorumlusu olan İsmail Tek’e işitme engellileri bu önemli görevlerde de temsil ettikleri için teşekkür ederek başarılar diledi.
Eskişehir İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor KulübüDerneği Başkanı Fatih Arslan ise kendilerine her zaman destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür etti.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi