CHP’den Büyükerşen’e ziyaret

Videoyu Aç CHP’den Büyükerşen’e ziyaret
A
a

CHP Odunpazarı İlçe Başkanlığı, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarıyla birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundular. Yönetime geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmaları anlatan CHP Odunpazarı İlçe Başkan Rahmi Çınar, parti faaliyetleri ile ilgili bastırdıkları raporu da Başkan Büyükerşen’e anlattı.
Çınar, Başkan Büyükerşen’in çalışmalarıyla Eskişehir’in çok değerli bir konuma geldiğini belirterek, kentin belediyecilikte marka şehir olduğunun altını çizdi.
Başkan Büyükerşen de Çınar ve ekibine çalışmalarında başarılar dileyerek, özellikle ilçelerde ve kırsalda yapılan çalışmaların önemine dikkat çekti.
Ekonomik kriz ile içinde bulunduğumuz dönemde vatandaşın zor zamanlar yaşadığını belirten Büyükerşen, böyle zamanlarda vatandaşın sesi olmanın önemli olduğunu belirtti. İş birliği içerisinde yapılan çalışmaların her zaman karşılık bulacağını ifade eden Büyükerşen, Başkan Rahmi Çınar ve ekibine başarılar diledi.
Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.
 
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir