Çok güzel bir kent

Videoyu Aç Çok güzel bir kent
A
a

Eskişehir Rumelili İş İnsanları Derneği’nin (ERİAD) misafiri olarak Eskişehir’e gelen Bulgar-Türk İşadamları Derneği (BULTİŞ) Başkanı Donka Koleva Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete, BULTİŞ Başkanı Donka Koleva, Yönetim Kurulu Üyeleri ile ERİAD Başkanı İbrahim Durgut katıldı. Ziyarette Koleva ve Başkan Kurt, iki ülke arasındaki bağlar üzerine sohbet etti. Ziyarette konuşan ERİAD Başkanı İbrahim Durgut, Bulgar-Türk İşadamları Derneği’nin Eskişehir’de bir dizi temaslarda bulunduğunu söyledi. Eskişehir’de oldukları için çok mutlu ve heyecanlı olduklarını ifade eden BULTİŞ Başkanı Donka Koleva, “Burada çok güzel karşılandık, kendimizi evimizde gibi hissediyoruz. Odunpazarı çok güzel bir kent. Umarım birlikteliklerimiz devam eder ve birlikte iyi işler yaparız” dedi.
“GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”
BULTİŞ Başkanı Donka Koleva ve Yönetim Kurulu Üyelerine, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kurt, Bulgaristan bizim sınır komşumuz, komşularımızı Eskişehir’de ağırlamak bizleri mutlu etti. Eskişehir’de çok sayıda Bulgaristan göçmeni vatandaşımız var. O açıdan iki toplumun birbirinden ayrılması söz konusu değil. Birlikte, dostça güzel işler yapacağımıza inanıyorum” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi