Desteklerinizle gerçekleşecek

Videoyu Aç Desteklerinizle gerçekleşecek
A
a

Mehmet Şimşek başkanlığındaki Eskişehirspor yönetimi, bugüne kadar beklenilen ilgiyi görmeyen dosyakapat.com kampanyasından umudunu kesmiyor. Yapılan çağrıda, “Hayallerimizin gerçekleşmesi için bir umut varsa, desteklerinizle gerçekleşecek” ifadelerine yer verildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
BAŞKA HEDEFLERE YÖNELDİ
Eskişehirspor yönetiminin kulübün önünü açmak ve Trabzonspor kulübünün 6 milyon TL’yi bulan alacağını kapatmak için hayata geçirdiği dosyakapat. com kampanyasında, beklenilen hedefin çok altında kalınması üzerine yaşanan hayal kırıklığı, yönetimi başka hedeflere yöneltti. Bugüne kadar kampanyada 260 bin TL toplanması üzerine, kampanyaya destek veren taraftarların izniyle bu paranın bir kısmıyla alacaklarında önemli miktarda indirim yapan futbolcu ve teknik adamların dosyasını kapatmak için harekete geçen yönetim, ilk etapta ismi önümüzdeki günlerde açıklanacak 1 milyon 300 bin TL’lik futbolcu dosyasını, 180 bin TL’ye kapattı.
İMZA BEKLENİYOR
Alacaklı futbolcuya yaptığı indirimden dolayı teşekkür eden Başkan Mehmet Şimşek, “Şu anda futbolcumuzun ismini açıklayamıyoruz. Alacağını ödedik ve noterden imzaların atılmasını bekliyoruz. Resmi süreç tamamlandıktan sonra ismini açıklayarak eski futbolcumuza desteğinden dolayı teşekkür edeceğiz. Toplanan 260 bin TL paranın bir kısmıyla, kampanyaya destek veren taraftarlarımızın da yüzde 94’ünün olurunu alarak, 1 milyon 300 bin TL’lik dosyayı 180 bin TL’ye kapatmış olduk. Bu bizim için önemli bir fırsattı ve Eskişehirspor’un borç yükünü azaltma adına bu hamleyi yaptık” dedi.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir