Dumlupınar’Da Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı

Videoyu Aç Dumlupınar’Da Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı
A
a

Dumlupınar'da Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı

Kütahya’nın Dumlupınar ilçesinde, uyuşturucu ile mücadele toplantısı, Kaymakam Abdulkerem Abbasoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.
Kütahya İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İlçe Kaymakamlığı iş birliği içerisinde uyuşturucu ile mücadele toplantısı yapıldı.
Toplantıya İlçe Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu, Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç, kurum amirleri, öğretmenler, okul müdürleri ve okul aile birliği temsilcileri katıldı.
İl Jandarma komutanlığı personeli uyuşturucu madde ile mücadele konusunda yapılan çalışmalar, uyuşturucu maddelerin tanıtımı, narkotik olayların değerlendirilmesi, uyuşturucu ile mücadelenin yasal boyutu, ve uyuşturucu ile mücadeleye karşı yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verdi.
Uyuşturucu madde temin ve satışının önlenmesi hususunda Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan çalışmaların hassasiyetle takip edilmesi konularınında ele alındığı toplantı, katılımcıların görüş ve önerilerinin alınması, atılması gereken somut adımların kararlaştırılmasının ardından sona erdi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi