Eskişehir’de doğa tutkunlarından iftar temalı yürüyüş

Videoyu Aç Eskişehir’de doğa tutkunlarından iftar temalı yürüyüş
A
a

Eskişehirli doğa tutkunları iftar-doğa etkinlikleri çerçevesinde belirledikleri güzergahta Yazılıkaya ve civardaki türbeleri gezdikten sonra iftarlarını Kümbet Mahallesi’nde yaptı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Doğa Aktiviteleri Grubu (ESDAG) üyeleri Ramazan ayıyla birlikte iftar-doğa etkinlikleri çerçevesinde yürüyüşler düzenliyor. ‘İnsan Doğada Mutludur’ sloganıyla yola çıkan ekip, son olarak antik medeniyetlerden Frigler’in yaşadığı bölge olarak da bilinen Han ilçesindeki Yazılıkaya’ya yürüyüş düzenledi. Seyitgazi ilçesindeki Sultan Şücaaddin Veli Türbesi’nden başlayan yürüyüş, Seyit Battal Gazi Türbesi, Doğanlı Kale, Gerdekkaya Mezar Anıtı ve Yazılıkaya rotasında devam etti. Etkinlik Seyitgazi ilçesine bağlı Kümbet Mahallesi’nde yapılan iftarla sona erdi.
Profesyonel fotoğrafçılar eşliğinde gerçekleştirilen yürüyüş boyunca kartpostallık manzaralar ortaya çıktı. Gördükleri güzellikleri ölümsüzleştirmek isteyen doğa tutkunları bol bol fotoğraf çekindi. Doğa yürüyüşlerinin Ramazan ayı boyunca iftar-doğa temasıyla gerçekleştirileceği belirtildi.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir