Eskişehir’de öfke kontrolü seminerleri tamamlandı

Videoyu Aç Eskişehir’de öfke kontrolü seminerleri tamamlandı
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından ulaşımda görev yapan toplu taşıma sürücülerine yönelik gerçekleştirilen, “Öfke Kontrolü ve Stres ile Baş Etme Seminerleri” tamamlandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ve İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı işbirliğiyle düzenlenen “Öfke Kontrolü ve Stres ile Baş Etme Seminerleri” Taşbaşı Kırmızı Salon’da gerçekleştirildi.
4 Nisan’da ilki yapılan ve Klinik Psikolog Prof. Dr. Gülten Seber tarafından verilen seminerler serisi, yapılan son seminer ile tamamlandı.
Özellikle kent içi ulaşımda büyük zorluklar yaşayan şoförlerin öfke kontrolü ve stres yönetimi konusuna dikkat çeken Prof. Dr. Gülten Seber, seminerlerde önemli uyarı ve tavsiyelerde bulundu.
Toplamda 6 seminer yapılırken, ulaşımda görev yapan toplu taşıma sürücüleri, eğitim nedeniyle eğitmenlere teşekkür etti. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, verilen eğitimlerle şoförlerin sorunlarla baş etme konusunda önemli bir noktaya geleceğini kaydetti.
 
 
 
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir