Eskişehir’de tramvaylarda ücretsiz wifi hizmeti başladı

Videoyu Aç   Eskişehir’de tramvaylarda ücretsiz wifi hizmeti başladı
A
a

İnternet üzerinden ve mobil uygulama ile vatandaşların vize yenileme, bakiye yükleme gibi işlemlerini online olarak yapmasına olanak sağlayan ESTRAM, bir yeni hizmete daha imza attı. Ulaşımlarını tramvay ile sağlayan vatandaşlar artık ücretsiz wifi hizmetinden de yararlanabiliyorlar.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin daha önceden Espark meydanı, Haller Gençlik Merkezi, Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı, Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezinde hizmete sunduğu ücretsiz wifi olanağı, 27 Aralık itibariyle tramvaylarda da kullanıma açıldı. Vatandaşların, tramvaya bindikten sonra wifi ayarlarını açarak “Estram_Wifi” ağını seçmesi gerektiğini belirten ESTRAM yetkilileri, telefon numaralarını ilgili alana girerek, daha sonra telefonlarına kısa mesaj yoluyla gelen doğrulama kodunu da ilgili sayfaya girdikten sonra ücretiz internet hizmetini kullanmaya başlayabileceklerini ifade ettiler. Hatlarda bulunan tüm tramvaylarda ücretsiz internet hizmeti kullanılabilecek.
 
Ücretsiz wifi hizmetinden ilk kez yararlanan vatandaşlar, yolculukları sırasında müzik dinlediklerini veya sosyal medyada zaman geçirdiklerini ve çağımızın internet çağı olduğunu belirterek, hem hız hem de kullanım kolaylığı açısından internet hizmetinin son derece iyi olduğunu ve hizmeti başlatan Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen başta olmak üzere tüm personele teşekkür ettiler.
 
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen “Sevgili çocuklar, kıymetli gençler, çağın gerekliliği internet olsa da yolculuklarda en yakın dostunuzun kitaplar olduğunu unutmayın. Sizleri çok seviyorum ifadeleri ile yaptığı sosyal medya paylaşımında müjdeli haberi duyurmanın yanı sıra kitapların önemini de hatırlattı.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir