Eskişehir’de yetişkinler için kayıtlar başladı

Videoyu Aç Eskişehir’de yetişkinler için kayıtlar başladı
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin “Yaz Dönemi Yetişkin Spor Eğitimleri” için kayıtlar başladı. 3 ayrı merkezde yapılacak olan eğitimlere 18 yaş ve üzeri vatandaşlar katılabilecekler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Büyükşehir Belediyesi 7’den 77’yeher yaştan bireyin spor yapabilmesi amacıyla düzenlediği spor eğitimlerinde yaz dönemi büyükler için kayıtlar alınmaya başlandı.
3 Haziran’a kadar sürecek olan kayıtlar sonrası Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın 3 ayrı spor merkezinde spor eğitimleri yapılacak.
18 yaş üzeri kadın ve erkekler için ücretsiz yapılacak aerobik, fitness ve pilates eğitimleri,Büyükşehir Belediyesi’nin uzman spor antrenörleri tarafından gerçekleştirilecek.
Spor eğitimleri hakkında vatandaşlar,Gültepe Mahallesi’ndeki Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi’ni 0222 502 23 91 numaralı telefondan, Şirintepe Spor Merkezi’ni 0222 335 95 07 ve Sütlüce Mahallesi’nde bulunan Şehit Tarkan Karaca Spor Merkezi’ni 0222 502 89 76 numaralı telefondan arayarak detaylı bilgi alabilecekler.
Online kayıtlar ise www.eskisehir.bel.tr/spor adresinden yapılacak.
 
 
 
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir