Eskişehir'de de bugün milli maç heyecanı var. A Milli Futbol Takımımız, bugün saat 22.00'de Avrupa Şampiyonası çeyrek finalinde Hollanda ile karşı karşıya gelecek. Eskişehirli futbolseverler, Tepebaşı Belediyesi ve Sivrihisar Belediyesi'nin düzenlediği etkinliklerde milli heyecanı birlikte yaşayacaklar.

Yaralanan polis memuru hakkında Eskişehir Emniyet Müdürlüğü açıklama yaptı Yaralanan polis memuru hakkında Eskişehir Emniyet Müdürlüğü açıklama yaptı

Tepebaşı Belediyesi, ETİ Caddesi kum sahasında dev bir ekran kurarak maçı canlı yayınlayacak. Sivrihisar Belediyesi ise ilçe halkı için Açık Hava Heykel Müzesi'nde benzer bir organizasyon düzenleyecek. Bu etkinliklerle birlikte, Eskişehir'de yaşayanlar, milli takımımızın çeyrek final heyecanını büyük bir coşkuyla destekleyecekler.

Ayrıca sosyal medya hesabından yaptığı anketin sonucunu paylaşan AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kurulacak dev ekranla milli maç heyecanının bir kez daha Dede Korkut Parkı'nda yaşanacağını söyledi.

Muhabir: SPOR MUHABİRİ- AYTAÇ ERSOY