Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 3Temmuz saat 22.00 ile 4 Temmuz saat 06.00 saatleri arasında Ertuğrulgazi ve Çamlıcamahallelerini birbirine bağlayan TCDD ÇilemKöprüsü üzerinde asfalt onarım ve yenileme çalışması yapılacağını belirterek sürücüleri uyardı.

Eskişehir Büyükşehir BelediyesiYol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin kent genelinde çalışmaları aralıksız sürüyor.
3 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Çilem Köprüsü’nde çalışmanın başlayacağını belirten yetkililer,“Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi BaşkanlığımızcaErtuğrulgazi Mahallesi Bahar Sokak ile Çamlıca Mahallesi Kanalboyu Sokak’ı birbirine bağlayan TCDD Çilem Köprüsü üzerinde asfalt onarım ve yenileme çalışmaları yapılacaktır. Köprü;03.07.2024 tarihi saat 22.00 ile 04.07.2024 Saat 06.00 arası trafiğe kapatılacak olup, sürücülerin alternatif güzergahları kullanmaları önemle rica olunur.Ayrıca Temmuz ayı içerisinde şehrimiz diğer köprüler, ana cadde ve bulvarlarında da, gece çalışmalarımız devam edecek olup, trafik kapatma hususlarında çalışmalar öncesinde bilgilendirme yapılacaktır.” dediler.

Polis memurunu ağır yaralayan şüpheli adliyeye sevk edildi Polis memurunu ağır yaralayan şüpheli adliyeye sevk edildi

Kaynak: Bülten