Esogü ’Study İn Turkey Yök Sanal Fuarı’Nda Stant Açtı

Videoyu Aç Esogü ’Study İn Turkey Yök Sanal Fuarı’Nda Stant Açtı
A
a

Yükseköğretim Kurulu'nun (Yök) Covid-19 Salgınının Yükseköğretim Sistemi Üzerindeki Olumsuz Etkilerini Azaltmak Ve Üniversitelerin Yurt Dışına Sanal Ortamda Tanıtılmasını Sağlayarak, Türkiye’Ye Uluslararası Öğrenci Akışını Hareketlendirmek Amacıyla Düzenlediği 'Study İn Turkey Yök Sanal Fuarı' Başladı.

Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) Covid-19 salgınının yükseköğretim sistemi üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak ve üniversitelerin yurt dışına sanal ortamda tanıtılmasını sağlayarak, Türkiye’ye uluslararası öğrenci akışını hareketlendirmek amacıyla düzenlediği ’Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı’ başladı.
Sanal fuar ile Türkiye’nin diplomatik temsilciliğinin bulunduğu 142 ülkede dikkatlerin Türkiye’ye çekilmesi hedefleniyor. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) de fuarda açtığı sanal stant ile kendisini tanıtıyor. Online ESOGÜ standını ziyaret edenler üniversite hakkında broşür, resim ve videolarla bilgilendirilirken, dileyen ziyaretçiler uzman ESOGÜ personeli ile sanal sohbet gerçekleştirerek sormak istediği soruları da yöneltebiliyor. 190 üniversitenin stant açtığı “Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı” 20-22 Temmuz 2020 tarihleri arasında http://www.virtualfair-yok.gov.tr/ adresinden ziyaret edilebilecek.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi