ETO ÜYELERİNE MASKE DAĞITTI

Videoyu Aç ETO ÜYELERİNE  MASKE DAĞITTI
A
a

Eskişehir Ticaret Odası (ETO), üyelerinin sağlığını korumalarına yardımcı olmak amacıyla ücretsiz olarak 50 bin adet maske dağıttı.

ETO, koronavirüs salgınından korunmaya destek olmak amacıyla üyelerine maske gönderdi. Oda tarafından üyelerin ve çalışanlarının sağlığını korumak amacıyla ilk etapta 50 bin maske dağıtıldı. 

ÜYELERDEN ŞİKAYET

Maske gönderimi hakkında konuşan ETO Başkanı Metin Güler, üyelerin maskeye erişimde zorluk yaşadıklarına dair şikayetleri olduğunu belirterek, bu talep doğrultusunda ilk etapta 50 bin adet maske dağıtımını ücretsiz olarak gerçekleştirdiklerini söyledi. Güler, koronavirüs salgınının başından itibaren üyelerinin yanında olduklarını belirterek, üyelerin taleplerini ilgili kurumlara iletmeye, tüccar ve sanayiciye destek vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

AMAÇ KOLAY TEMİN

Başkan Güler, maske dağıtımının amacının ETO üyelerinin maskeye ulaşımını kolaylaştırmak ve karaborsanın önüne geçmek olduğunu belirterek “Valiliğimizle yürüttüğümüz çalışmalara ek olarak karaborsanın önüne geçebilmek için, özellikle insan trafiğimin yoğun olduğu bölgelerde maske dağıtımına başladık. Acil ihtiyacı giderene kadar maske dağıtımını sürdüreceğiz” diye konuştu. HM

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi