London Live Eskişehir 2022 Kurban Bayramı

Ev sahibi gelecek atölyesi

Videoyu Aç Ev sahibi gelecek atölyesi
A
a

Belediyeye ait birimleri demokratik kitle örgütlerinin kullanımına açan Odunpazarı Belediyesi, birbirinden farklı çalışmalara ev sahipliği yapıyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Birimlerinden biri de Göztepe Mahallesindeki 75. Yıl Parkı içinde yer alan Gelecek Atölyesi. Anadolu Kaşifleri Gençlik ve Spor Kulübü, Eskişehir Barosu Türk Müziği Topluluğu ve Curcuna Tiyatro Ekibi, dönem içindeki çalışmalarında Gelecek Atölyesinden faydalanan kurum ve kuruluşların başında geldi.  Bu kurum ve kuruluşlar, oluşturdukları çeşitli çalışma grupları ile Gelecek Atölyesi’nde hem eğitici hem de eğlenceli bir dönemi geride bıraktı.
SEYİRCİYLE BULUŞTU
Curcuna tiyatro ekibi ‘At’ ve ‘Anton Çehov’dan Öyküler’ isimli tiyatro oyunlarının prova ve hazırlık aşamalarını Gelecek Atölyesi’nde tamamlayarak, tiyatro oyunlarını yıl sonu gösterisi olarak seyirciyle buluşturdu. Anadolu Kaşifleri Gençlik ve Spor kulübü doğada hayatta kalma becerilerini eğitimlerle pekiştirdi. Eskişehir Barosu Türk Müziği Topluluğu ise atölyede gerçekleştirdikleri provalar ile birçok müzik eserine can verdi. Atölye çalışmaları ise üniversite öğrencileri ve demokratik kitle örgütleri tarafından yoğun ilgi gördü.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Kurban Bayramı tebriği
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Kurban Bayramı tebriği
Kurban Bayramı tebriği