EYT’LİLERİ ZİYARET ETTİ

Videoyu Aç EYT’LİLERİ ZİYARET ETTİ
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Eskişehir Şubesi’nce açılan bilgilendirme standını ziyaret etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYT) Eskişehir Şubesi’nin, Hamamyolu’nda açtığı bilgilendirme standını ziyaret etti. Ziyaretinde derneğin şube başkanı Gürcan Göç ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Başkan Ataç, sürdürülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. EYT’lilerin haklı mücadelesinde her zaman destekçileri olmaya devam edeceğini belirten Başkan Ataç, “Sizler, haklarınızı alıncaya dek mücadelenize devam edeceksiniz ve bizler de destek vermeyi sürdüreceğiz. Mücadeleniz gerçekten çok önemli ve takdire şayan. Bugün açtığınız standınıza da vatandaşların yoğun ilgi göstermesi çok güzel. İnsanları hakları konusunda bilgilendiriyorsunuz. 3 Kasım Pazar günü Taşbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğiniz panelin de başarı ile sonuçlanmasını diliyorum. Haklarınızı alabilmeniz adına tüm vatandaşlarımızı sizlere destek olmaya davet ediyorum” diye konuştu.
AĞABEYİMİZ GİBİSİNİZ
Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Eskişehir Şube Başkanı Gürcan Göç ise, “Ahmet Başkanımızdan Allah razı olsun. Kendisi bizim için başkandan öte ağabeyimiz, babamız konumunda. Her ortamda bize destek verdiği için teşekkürlerimizi ifade ediyoruz. 3 Kasım tarihinde Taşbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz panelimize de tüm Eskişehir halkını davet ediyoruz” ifadelerini kullandı. HM
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi