Fizyomer İle İnönü Ziraat Odası Başkanlığı Arasında Protokol İmzalandı

Videoyu Aç Fizyomer İle İnönü Ziraat Odası Başkanlığı Arasında Protokol İmzalandı
A
a

Eskişehir İnönü Ziraat Odası Başkanlığı İle Eskişehir Fizyomer Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Arasında İndirim Anlaşması Yapıldı.

Eskişehir İnönü Ziraat Odası Başkanlığı ile Eskişehir Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
İnönü Ziraat Odası başkanlığında gerçekleşen imza töreninde konuşan Başkan Ergün Erol, ”Kırsal kesim ve İnönü ilçesinde bulunan çiftçilerimizin her türlü sağlık problemlerinde indirimli bir şekilde tedavi görebilmeleri için Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi ile bir sözleşme imzaladık.İnönü çiftçilerimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Çiftçilerimiz adına tüm Fizyomer ekibine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Çiftçilerin topluma gıda sağlamanın yanı sıra çevreye ve topluma da yarar sağlayan birçok görevi yerine getirdiğinin altını çizen Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Şirket Müdürü Recep Balcılar, “Çiftçilerimiz yoğun ve ağır çalışma koşulları altında çalışmaktadır. Biz kurum olarak daha sağlıklı olabilmeleri için anlaşma yapmış bulunmaktayız. 2 taraf için de hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi