Geçmiş olsun ziyareti

Videoyu Aç Geçmiş olsun ziyareti
A
a

Türk Eğitim Sen Eskişehir 2 Nolu Şube yönetim kurulu yakın zamanda görev yaptıkları Kırmızıtoprak Aile Sağlığı Merkezinde bir akademisyenin saldırısına uğrayan aile hekimlerini ziyaret etti.  


Dr. Ezgi Çalıkuşu ve Dr. Aytekin Aykına çiçek takdim eden Türk Eğitim Sen Eskişehir 2 Nolu Şube Başkanı Gürol Yer, “Gerçekleşen menfur olay bizleri oldukça üzmüştür” dedi.
AYIPLANACAK DURUM
Şube Başkanı Yer, konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Özellikle yaşadığımız salgın günlerinde can siperhane görev yapan sağlık çalışanlarımıza minnet ve teşekkür edilecek yerde kendini bilmeden, şımartılmışlığın verdiği duyguyla, her istediğimi yaptırırım, yasa, tüzük fark etmez düşüncesizliğiyle hareket vahim olayı doğurmuştur. Akabinde konunun başka boyuta çekilmek istenmesi ve buradan farklı bir mağduriyetin arkasına sığınmak, saklanmak düşüncesinin kullanılması da ayrıca ayıplanacak bir durumdur.”
HİZMET EDECEĞİZ
Dr. Ezgi Çalıkuşu ise ziyaret için teşekkür ederek “Kötü asla örnek olmaz, insanımızı seviyoruz ve bu duyguyla hizmet ediyoruz ve devam edeceğiz. Bizlere selam ve iyi niyetlerini gönderen üniversite mensuplarına da buradan samimi ifadelerimizi gönderiyoruz. Her insanımız bizim için çok değerli buna inanarak bu mesleği yapıyoruz” ifadelerini kullandı. ESRA ÜNLÜ
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi