HAKKINIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Kategori: Güncel - Tarih: 15 Haziran 2019 19:35
HAKKINIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ

CHP Milletvekili Utku Çakırözer 24 Haziran’da yenilenecek İstanbul seçimlerinde Çekmeköy’de esnaf ziyaretlerinde, hemşehri dernekleri buluşmalarında Ekrem İmamoğlu için destek istiyor. Çakırözer, “16 milyonun hakkına hep birlikte sahip çıkacağız” dedi.

İstanbul Çekmeköy’de Karadenizliler Derneği’ni ziyaret eden Çakırözer, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Çekmeköy İlçe Başkanı Hüseyin Cahit Barutçu ve beraberindeki heyet; Kars, Ardahan ve Vanlılarla sabah kahvaltısında buluştu, esnaf ziyaretlerinde ve ev buluşmalarında Ekrem İmamaoğlu için destek istedi. Çakırözer, CHP’nin mahallelerde kurduğu çadırlarda vatandaşlarla sohbet ederek, broşür de dağıttı.
DEMOKRASİ SEÇİMİ
İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasının haksız, hukuksuz elinden alındığını vurgulayan Çakırözer, “Bu seçim artık demokrasi seçimi. 23 Haziran’da sizlerin desteğiyle Ekrem İmamoğlu yeniden 16 milyon İstanbullunun başkanı seçilecek ve bu haksızlık ortadan kalkacak. Her şey çok güzel olacak” dedi. Ortada büyük bir mağduriyetin olduğunu söyleyen Çakırözer, “Hangi görüşten, hangi partiden olursak olalım, bu haksızlık karşısında susmayacağız. 16 milyonun hakkına hep birlikte sahip çıkacağız” diye konuştu.
HAKKINI KORUYACAĞIZ
Tüm Türkiye’nin 16 milyon İstanbullunun yaşadığı haksızlığın giderilmesini beklediğini dile getiren Çakırözer, “Tüm Türkiye bu haksızlığın giderilmesini bekliyor. İmamoğlu’nun yaşadığı mağduriyet sadece İmamoğlu’nu değil; hem İstanbulluları, hem Çekmeköylüleri, hem de İstanbul’da yaşayan Karadenizli, Vanlı, Karslı, Ardahanlı hemşehrilerimizi etkiliyor. 23 Haziran’da bu haksızlığı hem birlikte düzelteceğiz” diye konuştu. HM

https://www.sonhaber.com.tr/haberprint/hakkiniza-sahip-cikacagiz-104950.html