Alpata Eskişehir logo sağı

Haydi Eskişehir Burçin’e Destek ol !

Videoyu Aç Haydi Eskişehir Burçin’e Destek ol !
A
a

Yaklaşık bir yıldır lenfoma ile mücadele eden Burçin Koçak'ın ihtiyacı olan kök hücrenin bulunması için sosyal medyada kampanya başlatıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yaklaşık bir yıldır lenfoma ile mücadele eden Burçin Koçak'ın ihtiyacı olan kök hücrenin bulunması için sosyal medyadan kampanya başlatıldı. Kampanyaya birçok kişi destek oldu. Türkiye’nin tüm illerinde başlatılan kampanya kapsamında, donör olmak isteyenler Kızılay’a başvurarak kök hücre bağışında bulunabilecek. Sosyal medya hesabından çağrıda bulunan Burçin Koçak, “Bugün bana lazım ama yarın kime lazım olacağı belli değil. Duyarlı insanları bekliyorum” ifadelerini kullandı.
20 MART’TA CEM EVİ ÖNÜNE
Kampanyanın bir ayağını da memleketleri Eskişehir’de başlatan Koçak’ın ailesi ve sevenleri, tüm Eskişehirlileri 20 Mart Cumartesi günü saat 12.00-19.00 arasında Büyükdere Mahallesi’nde bulunan Cem Evi önünde başlatılacak olan kök hücre bağış etkinliğine davet etti. Koçak’ın ailesi, kızları için kan vermek ve kök hücre bağışında bulunmak isteyen vatandaşları cumartesi günü Cem Evi önüne beklediklerini ifade etti. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi