HER ZAMAN YANIMIZDA

Videoyu Aç HER ZAMAN YANIMIZDA
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Baycan Elektrik A.Ş.’de istihdam edilen zihinsel yetersizliği bulunan bireylerle bir araya geldi. Özel bireyler, Başkan Ataç’a kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.


Engelliler Koordinasyon Merkezi bünyesindeki İbrahim Ethem Kesikbaş Montaj Atölyesi’nde eğitim alan 4 zihinsel yetersizliği bulunan birey, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Baycan Elektrik A.Ş.’de geçtiğimiz sene iş başı yapmıştı. Başkan Ataç da, firmanın Genel Müdürü Engin Yılmaz ve beraberindekilerle fabrikada istihdam edilen bireyleri çalışma alanlarında ziyaret etti.
İLK DESTEK VEREN
Çalışma fırsatı bulan özel bireylerin kendilerine olan özgüvenlerinin arttığına ve sosyalleştiğine dikkat çeken Başkan Ataç, “Çocuklarımız hem emeklerinin karşılığında para kazanıyor hem özgüvenleri artıyor hem de başarılı olmanın mutluluğunu yaşıyor. Diğer çalışan arkadaşlarımızın da gençlerimizi çok iyi karşılamaları ve onlara destek olmaları bizleri ayrıca mutlu ediyor. Baycan firmamız ise projemize ilk destek verenlerin başında geliyor. Bu özel çocuklarımızı istihdam etmeleri bizleri çok mutlu ediyor. Bu anlamda kendilerine ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Buradaki güzelliklerin Türkiye ve Eskişehir’deki tüm fabrikalara örnek olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
YALNIZ BIRAKMADI
Özel bireyler de, Başkan Ataç’a kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür ederek, “Başkanımızın ziyareti bizleri çok mutlu etti. Ahmet Başkanımız sayesinde buradayız. Kendisini çok seviyoruz” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi