Hikmet Çetin’den Başkan Büyükerşen’e ziyaret

Videoyu Aç Hikmet Çetin’den Başkan Büyükerşen’e ziyaret
A
a

Odunpazarı Kent Konseyi’nin düzenlemiş olduğu “Güncel Dış Politika” Söyleşisi için Eskişehir’e gelen 20. Dönem TBMM Başkanı, Eski Dışişleri Bakanı, Eski Başbakan Yardımcısı ve Önceki Dönem CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Gerçekleştirdiği ziyarette Eskişehir’i çok beğendiğini ve müzeleriyle, şehir düzenlemeleriyle kentin turizm şehri olduğunu gördüğünü belirten Hikmet Çetin, Başkan Büyükerşen’i tebrik etti. Hikmet Çetin’i makamında ağılayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, nazik ziyareti için kendisine teşekkür etti.
Ziyarette Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Önder ve Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru da bulundu. Ziyaret sonrası Hikmet Çetin ile Balmumu Heykeller Müzesi de gezildi. Müze ziyaretine Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da katıldı. Heyet, Balmumu Heykeller Müzesinde Mustafa Kemal Atatürk heykeliyle birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir