İhsaniye’Deki Çiftçiler Destek Konusunda Bilgilendirildi

Videoyu Aç İhsaniye’Deki Çiftçiler Destek Konusunda Bilgilendirildi
A
a

Afyonkarahisar’In İhsaniye İlçesinde İlçe Tarım Ve Orman Müdürlüğü Personellerince Tarım Ve Orman Bakanlığı Bünyesinde Verilen Zirai Ve Hayvancılık Destekleri Konusunda Çiftçiler Bilgilendirdi.

Afyonkarahisar’ın İhsaniye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personellerince Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde verilen zirai ve hayvancılık destekleri konusunda çiftçiler bilgilendirdi.
Üreticilerin tarım ve hayvancılık desteklerinden daha fazla faydalanması amacıyla gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında üreticilerin talepleri dinlendi, soru ve önerileri kaydedildi. İlçe Tarım ve Orman Müdürü Muhammet Erdal, yaptığı açıklamada, çitçilerin desteklerden daha etkin faydalanabilmesi için bilgilendirme toplantısı düzenlediklerini söyledi. Erdal, “Bakanlığımız tarafından verilen desteklerden, ilçemiz çiftçilerinin daha etkin yararlanabilmesi için teknik personellerimiz tarafından bilgilendirme toplantıları düzenliyoruz. Üreticilerimiz yapılan bu toplantılardan memnun kalıyor. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak tüm personellerimizle üreticilerimize hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz" dedi.
Kaynak : Afyon Haberleri
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi