İhtiyaçları Vefa Karşılıyor

Videoyu Aç İhtiyaçları Vefa Karşılıyor
A
a

Eskişehir’İn Sarıcakaya İlçesinde Sokağa Çıkma Yasağı Dolayısıyla Evinde Bulunan Vatandaşların Ekmek İhtiyacı, Vefa Sosyal Destek Grupları Aracılığıyla Da Karşılanıyor.

Eskişehir’in Sarıcakaya İlçesinde sokağa çıkma yasağı dolayısıyla evinde bulunan vatandaşların ekmek ihtiyacı, Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığıyla da karşılanıyor.
Sarıcakaya İlçesinde sokağa çıkma yasağı dolayısıyla evinde bulunan vatandaşların ekmek ihtiyacı, İlçe Kaymakamlığı ve Belediye ekiplerinin ortaklaşa oluşturduğu Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığıyla karşılanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hafta başında Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunmuş ve hafta sonu için sokağa çıkma yasağı kararı alındığını açıklamıştı. Bu kapsamda, Sarıcakaya Kaymakamlığı ve Belediyesince ortak yürütülen Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri de vatandaşların ekmek ihtiyaçlarını karşılamak üzere sokağa çıktı. Vefa Sosyal Destek Grubu, ilçe sakinlerinden gelen talep üzerine, belirtilen adrese giderek vatandaşların ekmek ihtiyacını karşılıyor. 24 saat boyunca görev yapan Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri, sokağa çıkma yasağı boyunca vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecek. Güvenlik güçleri ise ilçe genelinde sokağa çıkma yasağına uymayan vatandaşlara uyarıda bulunurken, ilçeye giriş-çıkışlarında denetimler yaptı.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi