İŞ BİRLİĞİ ARTACAK

Videoyu Aç İŞ BİRLİĞİ ARTACAK
A
a

Eskişehir Sanayi Odası (ESO), kentteki istihdamı arttırmak, yeni iş birlikleri sağlamak ve ihracata katkı için başlattığı ‘ESO Tedarikçi Günleri’ne bir yenisini daha ekledi.

Bu kapsamda ESO üyeleri, ülkemiz savunma sanayinin ihracat şampiyonlarından olan FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. ile bir araya geldi.
KATKI SAĞLIYOR
ESO Tedarikçi Günleri’ne ilişkin değerlendirmede bulunan ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Tedarikçi Günleri’nin 11’incisini ve 52’nci fabrikayı Oda’mızda ağırlıyoruz. Bugün FNSS Savunma Sistemleri ilgili alandaki firmalarımızla buluşacak ve bu sayede iş birlikleri sağlayacaktır. Düzenlediğimiz bu etkinlik şehrimiz sanayisine ciddi bir katkı sağlamanın yanı sıra üyelerimizin yeni iş alanlarına dahil olmalarına, yeni iş birlikleri geliştirmelerine ve sektörlerinde isimlerinin daha çok duyurulmasına ortam hazırlamakta” diye konuştu.
SUNUM YAPILDI
FNSS hakkında bilgi veren Kalite Güvence ve İş Mükemmelliği Birim Yöneticisi Hakan Yağcı, FNSS’in bugüne kadar 4 bin üzerinde zırhlı muharebe aracını kullanıcılarına teslim ettiğini söyledi. Yağcı, “FNSS’nin geniş ürün ailesi; 15 ton sınıfında paletli zırhlı araçlardan orta ağırlık sınıfı tanka; 4x4’ten 8x8 taktik tekerlekli zırhlı araçlara; seyyar yüzücü hücum köprüsünden zırhlı istihkâm iş makinesine ve insanlı ve insansız kulelere kadar uzanıyor” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi